Intervisie Systemisch Werken

Tafelopstellingen en Vloerankers (1-op-1 opstellen)

Opleidingsinformatie

 

 

Tijden en locatie

De intervisie start om 09.30 uur. Je bent een half uur van tevoren welkom om binnen te wandelen en een kopje koffie of thee te drinken. Er is een lunchpauze met een heerlijke, biologische vegetarische lunch van 12:30-13:30 uur. Daarna worden er nog twee grote opstellingen gedaan.

De opleidingslocatie is gelegen aan Kerkstraat 7, 6561 CC te Groesbeek

 

Kosten

1 dag – € 95,-

 

Inbegrepen zijn:

  • lunch

 

Opsteller

De intervisiedag wordt begeleid door ervaren professionals: Jolanda Vleugel en Judith de Haas. Meestal vinden er tegelijkertijd twee opstellingen plaats in aparte ruimtes, zodat iedereen optimaal kan deelnemen en leren.

Programma

 

 

Deze intervisie bestaat uit twee dagdelen:

 

  • Deel 1: Tafelopstellingen en opstellingen met vloerankers oefenen
    Tijd: 09:30 – 12:30 uur
    In de ochtend ligt de focus op het oefenen van opstellingen, waarbij je persoonlijke inzichten en technieken kunt ontwikkelen. We zorgen dat er voldoende materiaal aanwezig is om mee te werken, maar je mag natuurlijk altijd je eigen materiaal meenemen.
  • Deel 2: Deelnemen als representant
    Tijd: 13:30 – 15:30 uur
    In de middag kun je als representant deelnemen aan een opstelling met representanten. Deze sessies worden deskundig begeleid door ervaren opstellers.

Voor wie?

 

Deze intervisie is toegankelijk voor mensen die bij ons de opleiding tot systemisch coach en opsteller hebben gevolgd. Een unieke kans om je vaardigheden verder te verdiepen en te blijven ontwikkelen binnen een vertrouwde en professionele omgeving.

Opbouw & Data

 

4 juli 2025

09:30 – 15:30 uur

Start met Intervisie Systemisch Werken

Succesverhalen van cursisten

Contact opnemen

Trainer/mentor NEI & NEI Master

Lenneke van de Meulengraaf

Ik ben Lenneke van de Meulengraaf en ben voornamelijk aanwezig bij de NEI en de NEI Master opleidingen als mentor en als trainer. En geniet ervan om cursisten te begeleiden in hun proces en vind het erg mooi en bijzonder om te zien wat voor positieve veranderingen iedereen doormaakt tijdens een opleidingsjaar. Naast mijn werk, wat helemaal niet zo voelt! Ben ik graag thuis met mijn gezin. En houd ik van sporten, wandelen en van yoga en vind ik het gezellig om af te spreken met vriendinnen.